Kıvanç Tatlıtuğ 2009-2010 Hasar Raporu (:

1 ) EDA ÖZERKAN ( Elif - Aşk-ı Memnu ) 
Behlül Bey'in en büyük hasarlılarından biri. Yer yer kafayı sıyırdığı bile oldu hatta. Nişanlanıcam evlenicem ayağına kandırdığı kızlardan birincisi.


2 ) BEREN SAAT ( Bihter Yöreoğlu/Ziyagil - Aşk-ı Memnu ) 
Behlül Bey'in tabiri caizse yaktığı hatundur kendisi. Hem mecazi anlamda hem de gerçek anlamda diyorum bunu. Yazık lan. "Beni , Beni Bihter'ini" dedi o kadar hatun. İnsan böyle bir hatun için Adnan'ı es geçmez mi arkadaş. Yazık olanların en büyüğü.
Ölüm tarihi 24.06.2010


3 ) HAZAL KAYA ( Nihal Ziyagil - Aşk-ı Memnu ) 
En az üzüldüğüm Kıvanç Tatlıtuğ çürüğüdür kendisi. Lise Mezunu tripleriyle terkedilmeyi , yüzüstü bırakılmayı en çok hak edendir. Ayrıca uzaktan da olsa akrabaya yan gözle bakmak suçundan içeri girmelidir. Behlül'ü evden kaçarken durdurması ile de gözümde tamamen bitmiştir. Dizi de bitti zaten. Şimdi kaybol Genco!

4 ) MELTEM CUMBUL  ( As herself ) 
Magazinle pek aram yok. Sadece gazetede görmüştüm kıvocuumu Meltem'le işveleşirken. Etek altına saklanan ufak çocuklar gibi düşünüyorum Kıvanç'ı o yüzden. Kızamadım hadi bu sefer iyisin.

  5 ) TUNCEL KURTİZ ( Ramiz Karaeski/DAYI- EZEL ) 

Bak bu olmadı kardeş! O Son Birayı içmiycektik. Tüm Türkçe'mi bozup sana böyle -caktın, -cuktun diye eklerle konuşuyorum kardeş. Dayı'nın kalbine sapladığın o bıçak yazın tırmalar bence seni. Ben o sağ kaşının üstünden başlayıp kulağının arkasına kadar giden çizikle yırtacağını sanmıyorum. Şimdiden geçmiş olsun dilerim KARDEŞ! (:

Not : Yukarıda yazılanlar Demet Akalın'ın twitter'dan kendisine hakaret eden bir çocuğu dava edip içeri attırdığı sebebiyle yanlıştır. Hem de bayağı bir yanlıştır. Kıvanç Tatlıtuğ çok iyi aktördür bu doğrudur. Eğlence maksadını aşmayan yukarıdaki yazdıklarım Kıvanç Tatlıtuğ'un eline kadar ulaşana kadar bir sürü piyasa olur zaten ben de o zamana ünlü olurum. O zaman görüşürüz. En son yazdıklarım da yanlıştır herhalde. Çok yanlış bir insanım ben zaten...

2 yorum:

Adsız dedi ki...

okumadım.

Adsız dedi ki...

bende okumadım sıkma canını